Grafik zajęć i cennik

 

 

FITNESS ON-LINE DLA KOBIET

bez względu na

okoliczności, umiejętności i wiek

możesz być w formie

TRWAJĄ ZAPISY

SZCZEGÓŁY ► TUTAJ ◄

zaczynamy od 4 maja 2020

PLAKAT Fitness dla Kobiet on-line.png

Drodzy Rodzice, Drogie Fitnesski

W związku z sytuacją panującego Koronawirusa i obowiązującej kwarantanny, aby pozostać w ruchu i pełnej sprawności Aleksandra Kobielak wraz  z trenerami będą prowadzić zajęcia on-line. Każdy codzienny trening będzie trwał 45-60 minut, Spotykamy się 6 razy w tygodniu

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK godz. 18:00 / SOBOTA godz. 13:00

Dla klubów sportowych sytuacja jest wyjątkowo niesprzyjająca. Najważniejsze jest oczywiście zdrowie, ale również dbamy o zabezpieczenie i utrzymanie trenerów. Zajęcia on-line będą trwały przez cały kwiecień i ich opłata miesięczna to 100zł (dostęp 6 dni w tygodniu na wszystkie treningi)

Jeżeli zechcecie nas Państwo wesprzeć w miesiącu kwietniu i razem przetrwać ten trudny okres, zachęcamy  do wzięcia udziału w treningach on-line. Nasze treningi są dostępne dla KAŻDEGO z całej Polski i można dołączyć z KAŻDEJ CHWILI :)

aby się zapisać napisz do nas na biuroafs@gmail.com

Zatem #Zostańwdomu! Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na treningach :)

W razie pytań prosimy o telefon 500 363 355 / 531 888 905

ZAJĘCIA FITNESS FIT-KIDS & Fitness Aerobic
w Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak
(zajęcia Fitness FIT-KIDS to Gimnastyka dla Dzieci i Młodzieży.
W skład zajęć wchodzą: Acro Dance, elementy gimnastyczne, elementy taneczne, elementy akrobatyczne, elementy gimnastyki sportowej i artystycznej, klasyka baletowa. Jest to alternatywa dla innych dyscyplin sportowych.) 
wstęp wolny na pierwsze dwa zajęcia dla nowych uczestników!
zapisy poprzez formularz  >TUTAJ<
informacje: tel. 500 363 355, 531 888 905
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ:
  • 3 WRZEŚNIA 2019 - GOKF
  • 9 WRZEŚNIA 2019 - MARLETKI
  • 11 WRZEŚNIA 2019 - TCZEW
  • 11 PAŹDZIERNIKA 2019- BANINO
UWAGA: AKTUALIZACJA GRAFIKU ZAJĘĆ W SZKOŁACH PONIŻEJ
*aktualizacja grafiku 07.10.2019.
OPIS GRUP
►►► Grupa ŚrednioZaawansowana-Marletki (5-9 lat)
Grupa początkująca spotyka się 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5h. Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi specjalnie wyszkolony Trener. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, podstawowe elementy gimnastyki, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Dziecko, które jest zdolne i opanuje podstawowe elementy, może zostać przeniesione do grupy średnio-zaawansowanej.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w Klubie MARLET (ul. Piastowska 90E, Gdańsk-Przymorze) wg Grafiku zajęć. Cena 250zł/msc
►►► Grupa ŚrednioZaawansowana-Debiutantki (od 10 lat)
Grupa średnio-zaawansowana spotyka się 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5h. Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi specjalnie wyszkolony Trener Pani mgr Monika Kowalska. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, elementy gimnastyki artystycznej, elementy akrobatyczne, elementy fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Dzieci z grupy średnio-zaawansowanej mają możliwość wzięcia udziału w zawodach m.in Debiuty w FIT-KID & Fitness Aerobic.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego GZSiSS (ul. Grunwaldzka 244, Gdańsk) wg Grafiku zajęć. Cena 250zł/msc
►►► Reprezentacja i Kadra Polski w Fitness
Reprezentacja i Kadra wybrana jest przez Trenera Głównego - Aleksandrę Kobielak i spotyka się 3 razy w tygodniu.  Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, elementy gimnastyki artystycznej, elementy akrobatyczne, elementy fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Zawodnicy z Kadry Polski na dodatkowych zajęciach mają specjalnie przygotowaną indywidualną choreografię, którą prezentują na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz zaprojektowane przez Aleksandrę Kobielak kostiumy sceniczne. Zajęcia w Akademii Fitness Sportowego oraz start w zawodach daje możliwość zdobywania medali na arenie międzynarodowej.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego GZSiSS oraz Treningi z Akrobatyki w sobotę wg grafiku zajęć. Cena 250zł/msc
►►► FIT RODZINKA z Aleksandrą Kobielak - TRWA NABÓR
W każdą sobotę w godzinach 12.00-13:00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do hali sportowej przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku (GOS). Zajęcia mają charakter zabawowy i mają za zadanie kształtować w dzieciach nawyk aktywności ruchowej oraz zdrowego trybu życia od pierwszych lat. Na zajęciach dzieci uczą się zachowywać prawidłową postawę, usprawniają koordynacją ruchową oraz poczucie rytmu, co wpływa na aktywność i kreatywność dzieci. Trenujemy na boso. Prosimy o zabranie ze sobą wody na zajęcia.
Cena 70zł/msc lub 25zł za jednorazowe zajęcia - cena łączna za dziecko wraz z opiekunami
zajęcia rozpoczną się od połowy września 2019 - ZAPISY TEL. 500 363 355

 

►►► T-walking z Aleksandrą Kobielak
 
Nauka pozowania oraz T-walkingu (poruszania się na scenie) dla zawodniczek Fitness przygotowujących się do startu w zawodach sylwetkowych. Cennik indywidualny.
Zapisy: 531 888 905 lub 500 363 355.

 

►►►Akademia FITNESS FIT-KIDS w Szkołach.
Akademia FIT-KID spotyka się 1 raz w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1 h. Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi specjalnie wyszkolony Trener. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, podstawowe elementy gimnastyki i fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu.  Cena: 100zł/msc (1 w tygodniu)
► nowe grupy:
START 11.09.19 
START październik 2019
zapisy   >TUTAJ<
informacje: tel. 500 363 355, 531 888 905