O nas

Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak
 
 

Nasze Stowarzyszenie zrzesza młodzież i dzieci od 6 roku życia. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej nauczającej według autorskiego programu Mistrzyni Świata Fitness Aleksandry Kobielak.

 

Oferujemy bogaty zakres zajęć w oparciu o dyscyplinę sportową Fitness, m.in,:

  • elementy gimnastyki artystycznej i sportowej

  • elementy akrobatyczne

  • elementy fitness

  • choreografia i taniec

  • improwizacja ruchu.

 

Na naszych zajęciach szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo oraz indywidualne predyspozycje dziecka.

 

Stowarzyszenie AFS zostało założone w 2004 roku przez Aleksandrę Kobielak, wielokrotną Mistrzynię Polski, Europy i Świata i od tego czasu ma na swoim koncie liczne osiągnięcia sportowe. Dzięki wielkiej pasji i zaangażowaniu trenerów, zawodnicy już od najmłodszych lat mogą startować w zawodach, zdobywając medale i osiągnięcia na arenie międzynarodowej.

 

Kadra szkoleniowa AFS

Aleksandra Kobielak
Mistrzyni Świata Fitness. Już w wieku 15 lat zdobyła Mistrzostwo Polski i Mistrzostwo Polski Młodzików w gimnastyce artystycznej. Następnie kontynuowała gimnastykę i aktorstwo w Teatrze Ekspresja pod kierownictwem Wojciecha Misiuro, gdzie zagrała w ponad 180 spektaklach. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Po otrzymaniu Mistrzostwa została także międzynarodowym sędzią kulturystyki i fitness. W roku 2000 otrzymała z rąk Prezydenta Gdańska wyróżnienie za szczególne osiągnięcia sportowe. Założycielka i Prezes Akademii Fitness Sportowego, w której jest także choreografem. Jej podopieczne zdobywają złote medale na międzynarodowych zawodach już od 6 roku życia. Z zamiłowania projektant. Stworzyła markę odzieżową Eu4ya z myślą o kobietach kochających Fitness.

 

Nikola Szydłowska
Od 12 lat zajmuje się tańcem oraz fitnessem. Specjalizuje się w tańcu współczesnym, disco freestyle, dance show, hip hop'ie, oraz dancehallu. Wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności w akrobatyce w powietrzu. Między innymi aerial hoop - taniec na kole, oraz aerial silk - taniec na szarfach. Uczestniczyła również w wielu programach telewizyjnych, m.in. Mam talent, czy Got to dance. Poza wieloma stylami tanecznymi, od 6 roku życia osiąga sukcesy w fitness sportowym pod okiem Aleksandry Kobielak w Akademii Fitness Sportowego. Jest wielokrotną mistrzynią Polski, Europy i Świata w fitness sportowym oraz tańcu nowoczesnym. Od 2017 związana z Akademią Fitness Sportowego również jako Trenerka.

 

Przekaż swój 1% - KRS 0000285687