NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Już

Co to jest Akademia FIT-KIDS Aleksandry Kobielak?

To opracowany autorski program Mistrzyni Świata Fitness Aleksandry Kobielak, który ma na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zajęcia i Treningi Fitness FIT-KIDS to alternatywa dla sportów wyczynowych – Poprzez ogólnorozwojowe ćwiczenia i regularne treningi w naszym systemie, można zauważyć bardzo duże postępy u dzieci, które rozwijają się prawidłowo w stosunku do swojego wieku. Zwracamy uwagę na poprawną postawę i bezpieczeństwo. Nauczamy podstaw od „fikołka” czyli przewrotu w przód. Jest to cudowny proces, kiedy moment później dzieci robią już tzw. „gwiazdę” czyli przerzut bokiem, a za chwilę skaczą salta.

Zapraszamy do przeczytania artykułu napisanego przez Aleksandrę Kobielak www.akademiafitness.eu/fit-kid

 

Kto może trenować FIT-KIDS?

Wszyscy. Zapraszamy na treningi Dzieci i Młodzież od 5 do 18 roku życia. Na zajęcia zapraszamy dziewczynki oraz chłopców.

 

Jak często odbywają się treningi?

Posiadamy system 1 raz w tygodniu lub 2 razy  w tygodniu (w zależności od grupy)

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć znajdującego się w zakładce ►TRENINGI

Jak przygotować się do treningu?

Ubiór: przylegająca odzież (np. dopasowana koszulka żeby się nie zsuwała przy staniu na rękach)

Trenujemy w skarpetkach lub na boso

Prosimy o zabrane wody do picia i dobrego humoru :)

 

Czy mogę zapisać dziecko na zajęcia próbne bezpłatne?

Oczywiście. Pierwszy trening zawsze jest bezpłatny. Jeżeli Dziecko będzie zadowolone dopiero uiszczacie Państwo opłatę za zajęcia (Opłata za pierwszy miesiąc naliczana jest indywidualnie w zależności od pierwszego pojawienia się na zajęciach. Nabór do grup trwa cały rok)

 

Czy mogę zapisać dziecko od połowy miesiąca?

Tak. Pierwszy trening zawsze jest bezpłatny, następnie gdy Dziecko się zdecyduje uiszczacie Państwo opłatę za zajęcia.

 

Do kiedy mam zapłacić za zajęcia?

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 12 dnia każdego miesiąca.

Jaka jest cena za zajęcia?

Cennik w zależności od ilości godzin w tygodniu i grupy dostępny w zakładce ►TRENINGI

 

Co to jest wpisowe?

Wpisowe to jednorazowa opłata w wysokości 40zł uiszczana w pierwszym miesiącu zapisania dziecka na zajęcia. Wpisowe zawiera  koszulkę klubową (z imieniem dziecka i nazwą klubu)

 

Czy mogę przyprowadzić dziecko na zajęcia bez zapisu?

Nie. Wymagane jest uzupełnienie Formularza Zapisu na zajęcia, aby nasi Trenerzy wiedzieli, że do grupy dołączy nowy uczestnik. www.akademiafitness.eu/zapisy

 

Czy mogę oglądać dziecko podczas zajęć?

Dziecko podczas zajęć musi być skupione na wykonywanych ćwiczeniach oraz na Trenerze prowadzącym. Bardzo prosimy rodziców i opiekunów aby nie wchodzić na salę przed zakończeniem zajęć.

 

Moje dziecko nie uczestniczyło w zajęciach, czy mam zniżkę?

Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i nie ponosimy odpowiedzialności za brak uczestnictwa w treningach. Opłata miesięczna pozostaje bez zmian.

 

Moje dziecko było chore, czy mam zniżkę?

Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i nie ponosimy odpowiedzialności za brak uczestnictwa w treningach. Opłata miesięczna pozostaje bez zmian.

*Zniżka tylko w wyjątkowych przypadkach na podstawie zwolnienia lekarskiego, jeżeli uczestnik opuścił więcej niż 50% zajęć. W takich wyjątkowych przypadkach prosimy o informację na adres biuroafs@gmail.com

 

W danym miesiącu są święta, ferie, dzień wolny, czy płacę mniej?

Opata za zajęcia jest stała i nie ulega zmianie. W harmonogramie rocznym zostały ujęte dni wolne od zajęć szkolnych. W ferie i święta cena pozostaje bez zmian. W jeden tydzień Ferii zawsze prowadzimy zajęcia. 

 

Jak można zrezygnować z zajęć?

Informację o rezygnacji prosimy przesłać na adres biuroafs@gmail.com

Następuje miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Kto prowadzi treningi w Akademii FIT-KIDS?

Posiadamy specjalnie wyszkolona Kadrę Trenerów, którzy nauczają wg autorskiego programu Mistrzyni Świata Fitness – Aleksandry Kobielak.

Aleksandra Kobielak często osobiście nadzoruje prowadzone lekcje i może pojawiać się niezapowiedzianie na zajęciach w wybranych miejscach.

 

Czy FIT-KID to sport wyczynowy?

Nie. To alternatywa dla wielu sportów. FIT-KID pozwala na odnalezienie najlepszych cech wśród Dzieci – jedna osoba może być bardziej giętka, a druga bardziej skoczna, zaś jedna i druga cecha są na plus. Dzieci i młodzież, które trenują z nami dłużej mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na zawodach FIT-KID & Fitness Aerobic i wziąć udział w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

 

Czy moje Dziecko ma szansę wystartować w zawodach?

Oczywiście. Jeżeli tylko będzie miało chęci i zapał :)

Kiedy odbywają się zawody? Kto jest organizatorem?

Zawody odbywają się 2 razy w roku.

►Na wiosnę – przełom kwiecień/maj zapraszamy na DEBIUTY  (czyli osoby, które startują po raz pierwszy), następnie Mistrzostwa Polski (eliminacje do Mistrzostw Świata)

►Na jesień – przełom wrzesień/październik – Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak (które jest eliminacjami do Mistrzostw Europy)

Organizatorem zawodów FIT-KIDS w Polsce jest Akademia Fitness Sportowego i Aleksandra Kobielak

Jakie warunki muszę spełnić aby Dziecko uczestniczyło w zajęciach?

Zapisać się ONLINE na zajęcia, przeczytać i akceptować regulamin klubowy, w którym zawarte są wszystkie niezbędne informacje 

► ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA ◄