top of page

Grafik zajęć i cennik

 

 

ZAJĘCIA w Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak
(zajęcia Fitness Sportowego to Gimnastyka dla Dzieci i Młodzieży.
W skład zajęć wchodzą: Acro Dance, elementy gimnastyczne, elementy taneczne, elementy akrobatyczne, elementy gimnastyki sportowej i artystycznej, klasyka baletowa. Jest to alternatywa dla innych dyscyplin sportowych i sportów wyczynowych.) 
wstęp wolny na pierwsze zajęcia dla nowych uczestników! :)
NABÓR DO GRUP TRWA CAŁY ROK
zapisy tylko ON-LINE poprzez formularz  >TUTAJ<
informacje: tel. 500 363 355, 531 888 905
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ:
  • 3 WRZEŚNIA 2020  (grupy FIT-KIDS, FIT GIRLS, GOLDEN GIRLS)
  • 5 WRZEŚNIA (STRONG BOYS)
  • PAŹDZIERNIK 2020 (grupy FIT GIRLS W SZKOŁACH: Tczew i Banino - szczegóły wkrótce)
  • 21.05.201 - FIT GIRLS GDYNIA
OPIS GRUP
►►► FIT KIDS (5-8 lat)
Grupa początkująca spotyka się 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 45min. Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi Aleksandra Kobielak lub specjalnie wyszkolony Trener. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, podstawowe elementy gimnastyki, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Dziecko, które jest zdolne i opanuje podstawowe elementy, może zostać przeniesione do grupy średnio-zaawansowanej.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki godz. 16:00-16:45
miejsce: ul. Grunwaldzka 244, Gdańsk, GZSiSS (Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego - dawny GOKF - teren schroniska, budynek po prawej stronie, wejście na salę po schodach do góry)
►►► FIT GIRLS 
Grupa początkująca i średnio-zaawansowana spotyka się 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5h. Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi Aleksandra Kobielak lub specjalnie wyszkolony Trener. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, elementy gimnastyki artystycznej, elementy akrobatyczne, elementy fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Dzieci z grupy średnio-zaawansowanej mają możliwość wzięcia udziału w zawodach m.in Debiuty w Fitness Sportowym
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki godz. 16:45-18:15
miejsce: ul. Grunwaldzka 244, Gdańsk, GZSiSS (Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego - dawny GOKF - teren schroniska, budynek po prawej stronie, wejście na salę po schodach do góry)
►►► GOLDEN GIRLS
Reprezentacja i Kadra wybrana jest przez Trenera Głównego - Aleksandrę Kobielak i spotyka się 3 razy w tygodniu.  Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, elementy gimnastyki artystycznej, elementy akrobatyczne, elementy fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu. Zawodnicy z Kadry Polski na dodatkowych zajęciach mają specjalnie przygotowaną indywidualną choreografię, którą prezentują na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz zaprojektowane przez Aleksandrę Kobielak kostiumy sceniczne. Zajęcia w Akademii Fitness Sportowego oraz start w zawodach daje możliwość zdobywania medali na arenie międzynarodowej.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki godz. 18:15-20:00
miejsce: ul. Grunwaldzka 244, Gdańsk, GZSiSS 
oraz soboty 13:30-15:00, miejsce: GOS, ul. Traugutta 29, Gdańsk
►►►Akademia FITNESS (Banino, Tczew, Gdynia)
Akademia FIT GIRLS spotyka się 1 raz w tygodniu 
Zajęcia oparte są o autorski program Aleksandry Kobielak Mistrzyni Świata Fitness. Treningi prowadzi Aleksandra Kobielak lub specjalnie wyszkolony Trener. Bogaty program zajęć oparty jest o dyscyplinę sportową fitness, który zawiera m.in. rytmikę, podstawowe elementy gimnastyki i fitness, choreografię i taniec, improwizację ruchu. 
TRWA NABÓR:
FIT GIRLS BANINO - piątki zajęcia 1h (Szkoła Podstawowa w Baninie ul. Tuchomska 15)
FIT GIRLS TCZEW - środy zajęcia 1,5h (SP 12, ul. Topolowa 23) - zajęcia zawieszone
FIT GIRLS GDYNIA - piątki zajęcia 1h (Hala Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9)
IMG_0419.JPG
►►► FIT RODZINKA z Aleksandrą Kobielak - TRWA NABÓR
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE
W każdą sobotę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do hali sportowej przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku (GOS). Zajęcia mają charakter zabawowy i mają za zadanie kształtować w dzieciach nawyk aktywności ruchowej oraz zdrowego trybu życia od pierwszych lat. Na zajęciach dzieci uczą się zachowywać prawidłową postawę, usprawniają koordynacją ruchową oraz poczucie rytmu, co wpływa na aktywność i kreatywność dzieci. Trenujemy na boso. Prosimy o zabranie ze sobą wody na zajęcia.
Cena 70zł/msc lub 25zł za jednorazowe zajęcia - cena łączna za dziecko wraz z opiekunami
zajęcia rozpoczną się od PAŹDZIERNIKA 2020 - ZAPISY TEL. 500 363 355

 

►►► T-walking z Aleksandrą Kobielak
 
Nauka pozowania oraz T-walkingu (poruszania się na scenie) dla zawodniczek Fitness przygotowujących się do startu w zawodach sylwetkowych. Cennik indywidualny.
Zapisy: 531 888 905 lub 500 363 355.

 

zapisy   >TUTAJ<
Cennik zajęć grupowych w Akademii Fitness dla dzieci i młodzieży zawarty w regulaminie Klubowym (przy zapisach Dziecka na zajęcia)
zapytaj o opłaty: tel. 500 363 355, 531 888 905
biuroafs@gmail.com
 

​CENNIK DLA OSÓB SPOZA KLUBU AFS

Zajęcia dodatkowe z Aleksandrą Kobielak - Mistrzynią Świata Fitness

► Zajęcia indywidualne (1 osoba)

     200zł/60min/os  

► Zajęcia dodatkowe (od 2 do max. 4 osób w grupie)

     140zł/60min/os - akrobatyka

   

    600zł/1,5h – choreografia indywidualna

    600zł - Zaprojektowanie kostiumu scenicznego (projekt, opis, linki do materiałów)

  1000zł – pakiet – choreografia i projekt kostiumu

 

*aktualizacja cennika 26.08.2020r.

bottom of page