Wyjazdy

 

 

Mistrzostwa Europy w Fitness: FIT-KID & Fitness Aerobic
 

Mistrzostwa Europy odbywają się na przełomie kwiecień/maj.

Z całą Kadrą Polski wyjeżdżamy za granicę aby zmierzyć się z innymi krajami w kategoriach FIT-KID (6-14 lat), Fitness Aerobic (+16 lat) oraz Fitness Model (+16 lat). Mistrzostwa Europy co roku organizuje inny kraj np. Estonia, Niemcy, Chorwacja.

Na dwa tygodnie przed ME organizowane są Eliminacje do Mistrzostw Europy, które odbywają się w Polsce. Aby zawodnik mógł wyjechać na ME, musi najpierw wystartować w Eliminacjach.

 

Letni Obóz Sportowy
 

Co roku w wakacje, Akademia Fitness Sportowego organizuje 7 lub 10-dniowy letni obóz sportowy. Miejsce gdzie aktywnie wypoczywamy od 3 lat to Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny MAUSZ, usytuowany pośród jeziora i lasów.  Na obozie oprócz treningów Fitness zapewniamy szereg akrakcji m.in. kajaki, rowery wodne, jazda konna, ognisko, gry i zabawy i wiele innych. 

Obóz ma także na celu poprawienie kondycji ruchowej po wakacjach oraz przygotowanie zawodniczek do Mistrzostw Świata FIT-KID & Fitness Aerobic. Obóz sportowy jest obowiązkowy dla Kadry Polski FIT-KID & Fitness Aerobic.

Mistrzostwa Świata w Fitness: FIT-KID & Fitness Aerobic
 

Mistrzostwa Świata odbywają się na przełomie październik/listopad.

Po obozie sportowym i treningach jesteśmy gotowe zmierzyć się z zawodnikami z całego Świata na najważniejszych zawodach w roku. Podobnie jak na Mistrzostwach Europy startujemy w kategoriach FIT-KID (6-14 lat), Fitness Aerobic (+16 lat). Mistrzostwa Świata co roku organizuje inny kraj np Słowacja, Serbia czy Polska. W roku 2015 MŚ odbyły się w Polsce, a głównym organizatorem była Aleksandra Kobielak z Akademią Fitness Sportowego.

Na dwa tygodnie przed MŚ organizowane są Eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbywają się w Polsce. Aby zawodnik mógł wyjechać na MŚ, musi najpierw wystartować w Eliminacjach.