top of page

Wyjazdy

 

 

Mistrzostwa Świata w Fitness Sportowym

Mistrzostwa Świata odbywają się na przełomie maj/czerwiec.

Po całym roku szkolnym, jesteśmy gotowe zmierzyć się z zawodnikami z całego Świata na najważniejszych zawodów w rokuZ całą Kadrą Polski wyjeżdżamy za granicę aby zmierzyć się z innymi krajami w kategoriach Fitness sportowego dzielonych na wiek i poziom zaawansowania.  Mistrzostwa Świata  co roku organizuje inny kraj np. Węgry.

Na dwa tygodnie przed MŚ organizowane są Eliminacje do Mistrzostw Świata które odbywają się w Polsce. Aby zawodnik mógł wyjechać na MŚ, musi najpierw wystartować w Eliminacjach.

 

Letni Obóz Sportowy
 

Co roku w wakacje, Akademia Fitness Sportowego organizuje 7 lub 10-dniowy letni obóz sportowy. Miejsce gdzie aktywnie wypoczywamy od 3 lat to Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny MAUSZ, usytuowany pośród jeziora i lasów.  Na obozie oprócz treningów Fitness zapewniamy szereg akrakcji m.in. kajaki, rowery wodne, jazda konna, ognisko, gry i zabawy i wiele innych. 

Obóz ma także na celu poprawienie kondycji ruchowej po wakacjach oraz przygotowanie zawodniczek do Mistrzostw w Fitness Sportowym. Obóz sportowy jest obowiązkowy dla Kadry Polski Fitness Sportowego.

Mistrzostwa Europy w Fitness Sportowym

Mistrzostwa Europy odbywają się na przełomie październik/listopad

Po obozie sportowym i treningach jesteśmy gotowi na start w zawodach międzynarodowych.  Podobnie jak na Mistrzostwach Świata startujemy w kategoriach wiekowych i wg zaawansowania. Mistrzostwa Europy co roku organizuje inny kraj.  W ostatnich latach bardzo często licencję na organizację otrzymywała Polska.

Na dwa tygodnie przed ME organizowane są Eliminacje do Mistrzostw Europy, które odbywają się w Polsce. Aby zawodnik mógł wyjechać na ME, musi najpierw wystartować w Eliminacjach.

 

bottom of page