top of page

WYNIKI

IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ

W FITNESS SPORTOWYM, 9.12.2023, ARENA PRZYWIDZ

w terminie 9 GRUDNIA 2023 miało miejsce sportowe widowisko

IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w FITNESS SPORTOWYM, które odbyły się w  Hali ARENA PRZYWIDZ (ul. Szkolna 1, Przywidz)

 

Organizatorem zawodów oraz Prezesem Polskiej Federacji Fitness Sportowego jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.  Partnerem wydarzenia była Gmina Przywidz wraz z Wójtem Markiem Zimakowskim oraz Strefa Przywidz.

 

W Przywidzu na scenie zaprezentowało się ponad 120 utalentowanych zawodniczek i zawodników trenujących fitness sportowy. Podczas zawodów podziwialiśmy kategorie FITNESS DANCE,  FITNESS SHOW, FITNESS ACROBATIC oraz nową kategorię FITNESS PERFORMANCE, a oprócz występów solo, zaprezentowały się także  Duety Fitness. Te zawody były wyjątkowe, ponieważ każdy uczestnik tym razem nie reprezentował Klubu, a Szkołę do jakiej uczęszcza, a dodatkowym atutem był towarzyszący nam świąteczny klimat.

FITNESSOWY SZAŁ!

Fitness Sportowy mocno zachęca dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Serdecznie zapraszamy na zajęcia, dzięki którym każde dziecko ma szanse startować w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom znakomitego przygotowania! Dziękujemy za obecność i tak dużą frekwencję! Kalendarz zawodów na 2024 zostanie opublikowany do końca roku 2023

                                                           ~TEAM Akademii Fitness Aleksandry Kobielak

Informacja jak przyznawane są punkty sędziów dostępna ►TUTAJ◄ na dole strony

PLAKAT  VI Mistrzostwa Szkół 09.12.23.jpg

FINAL LIST

WYNIKI IV ogólnopolskie mistrzostwa szkół 9.12.23 przywidz.png
WYNIKI IV ogólnopolskie mistrzostwa szkół 9.12.23 przywidz.png
bottom of page