V MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC

W niedzielę,  2 KWIETNIA 2017 odbyło na sportowe widowisko:  V MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC które odbędzie się w Gdańsku w Amber Expo (ul. Żaglowa 11, Gdańsk) podczas Festivalu Czasu Wolnego – Free Time Festival.

 

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Głównymi Partnerami wydarzenia byli MIASTO GDAŃSK oraz LOTTO

 

V MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC, są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Podczas weekendu Miasto Gdańsk odwiedzili najlepsi zawodnicy z całej Polski. Podczas zawodów zostanie wyłoniona Reprezentacja Polski, która będzie reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy 22.04.2017 w Niemczech. Dzień wcześniej, 1 kwietnia 2017 odbyły się III DEBIUTY FITNESS w których występowali Debiutanci czyli osoby, które udział w zawodach brały po raz pierwszy (więcej tutaj)

 

Podczas Mistrzostw Polski jako pierwsze na scenie swoje umiejętności zaprezentowały Formacje, następnie Duety i Solówki FIT-KID w kategoriach wiekowych do lat: 7, 9, 10, 11, 12, 14, a także Fitness Aerobic do lat 18 oraz FIT-KID Boys. Panel sędziowski składał się z 7 sędziów, którzy oceniali układy taneczne fitness z elementami show do 90 sekundowej muzyki. Tego dnia zobaczyliśmy ponad 120 występów!

Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje ogromny podziw oraz łzy wzruszenia, co również miało miejsce podczas V Mistrzostw Polski FIT-KID & Fitness Aerobic.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz Klubom.              

Do zobaczenia podczas kolejnych zawodów.

Organizator: Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak, WFF Poland
Partner Główny: MIASTO GDAŃSK oraz LOTTO
Partnerzy: AMBER EXPO, MTG, FREE TIME FESTIVAL, MARLET KLUB FITNESS, TAWERNA DOMINIKAŃSKA, DRUKARNIA PRINT,
ŻYWIEC ZDRÓJ - zadbał o wodę dla wszystkich zawodników
BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY - przekazał słodkie upominki dla finalistów Mistrzostw Polski
ZIAJA - przekazał kosmetyki dla finalistek w kategoriach Fitness Aeronic
►JUMPCITY - przekazała kupony zniżkowe  do Parku Trampolin Jumpcity
LOTOS TREFL - przekazał upominki dla najmłodszych uczestników w postaci puzzli
PAFI FIT FOOD EXPRESS - zadbał o catering dla panelu sędziowskiego
MEDIA: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, GDAŃSK.PL

Zapraszamy do obejrzenia zawodów Mistrzostwa Polski

FIT-KID & Fitness Aerobic, 02.04.2017 na naszym kanale YouTube

cała playlista dostępna >TUTAJ<