WYNIKI - IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak

1 PAŹDZIERNIKA 2017, Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS, Gdańsk

W niedzielę,  1 PAŹDZIERNIKA 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku (ul. Górskiego 1) odbyły się zawody  IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. Głównym Partnerem wydarzenia było Miasto Gdańsk.

 

Organizatorem imprezy oraz Prezesem World Fitness Federation Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Konferansjerem wydarzenia był Przemysław Kossakowski - Prezenter Telewizyjny Stacji TTV znany m.in. z autorskich programów: „Kossakowski. Być jak…”, „Szósty zmysł”, „Inicjacje”, „Nieoczywiste”.

 

IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak były  eliminacjami do Mistrzostw Świata na licencji Międzynarodowej Federacji World Fitness Federation. Do Gdańska przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski aby walczyć o najlepsze miejsca i móc reprezentować kraj na Mistrzostwach Świata Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic, które odbędą się  14.10.2017 w Serbii.

To był dzień pełen emocji, wrażeń i rywalizacji fair play. Najmłodsza zawodniczka miała 4 lata i oczarowała sędziów swoim układem Fitness FIT-KID. Na publiczność czekało wiele atrakcji, jednak największą z nich były prezentacje układów Fitness FIT-KID z elementami show oraz żywiołowe i roztańczone  Inne Formy Tańca.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie dyscypliną FIT-KID oraz Fitness Aerobic. Podczas zawodów widownia mogła podziwiać ponad 150 występów! Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Na scenie zaprezentowały się zawodnicy w wieku od 4 do 18 roku życia! Oficjalne Kategorie na zawodach: Fitness FIT-KID do lat 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Fitness Aerobic do lat 18, Duety, Formacje, a także Inne Formy Tańca Solo do lat 10 i powyżej 10 lat oraz Duety.

Następny przystanek 14 października 2017  - Mistrzostwa Świata w Serbii - trzymajcie kciuki!