top of page

WYNIKI

IX GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

12-13 LISTOPADA 2022 miało miejsce wyjątkowe sportowe widowisko - zawody  IX Grand Prix Fitness - European Championship FITNESS DANCE, FITNESS SHOW, ACROBATIC SHOW, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFIS w Gdańsku (ul. Górskiego 1)

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Polskiej Federacji Fitness Sportowego jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Głównym Partnerem wydarzenia było niezastąpione MIASTO GDAŃSK

Łącznie na scenie zaprezentowało się ponad 250 zawodników z  klubów z całej Polski oraz ze Słowacji. Jesteśmy zachwyceni znakomitym poziomem zawodników oraz dopracowanymi choreografiami Fitness, które na długo zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za 2 dniową wizytę w Mieście Gdańsk. Zapraszamy już dziś na IX Debiuty i XI Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym na wiosnę, a w styczniu 2023 na szkolenie on-line dotyczące przepisów Fitness Sportowego. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i Klubom znakomitego przygotowania! Dziękujemy za obecność i tak dużą frekwencję!

                                             ~TEAM Akademii Fitness Aleksandry Kobielak

Informacja jak przyznawane są punkty sędziów dostępna ►TUTAJ◄ na dole strony

plakat IX GPF — MAŁY.png
LOGOTYPY WWW 2022 — kopia.png
715x350 — kopia.png

FINAL LIST

WYNIKI, 12-13.11.22 - IX GPF.png
bottom of page