top of page

WYNIKI

VIII DEBIUTY w FITNESS SPORTOWYM

INNE FORMY TAŃCA

30 kwietnia 2022 miało miejsce wyjątkowe sportowe widowisko - zawody VIII DEBIUTY w Fitness Sportowym oraz Inne Formy Tańca, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFIS w Gdańsku (ul. Górskiego 1)

Organizatorem imprezy oraz Prezesem WDA Poland, Polskiej Federacji Fitness Sportowego jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Głównym Partnerem wydarzenia było niezastąpione MIASTO GDAŃSK oraz Fundacja Santander. 

Na scenie swoje umiejętności zaprezentowało ponad 100 nowych Debiutantów. Kolejnego dnia 01.05.2022 miały miejsce X Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym, podczas którego o tytuły Mistrzów rywalizowało blisko 30 klubów z całej Polski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i Klubom znakomitego przygotowania! Dziękujemy za obecność i tak dużą frekwencję! Jesteśmy zachwyceni znakomitym poziomem Debiutantów oraz dopracowanymi i napełnionymi emocjami choreografiami Fitness, które na długo zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za 2 dniową wizytę w Mieście Gdańsk i mamy nadzieję, że do zobaczenia na na kolejnych zawodach :)

                                             ~TEAM Akademii Fitness Aleksandry Kobielak

Informacja jak przyznawane są punkty sędziów dostępna ►TUTAJ◄ na dole strony

PLAKAT - VIII DEBIUTY 30.04.2022 mały.png
LOGOTYPY WWW 2022 debiuty.png
WYNIKI - VIII Debiuty i Inne Formy Tańca, 30.04.2022.png
bottom of page