top of page

10 września 2016 w Klubie B90 podczas III Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak oglądać mogliśmy ponad 150 występów w Fitness Sportowym. Do Gdańska przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych. Sponsorem  Głównym była Energa (www.energa.pl). Partnerzy wydarzenia: Lotto oraz Miasto Gdańsk.

 

Podczas zawodów na scenie pojawiły się najbardziej roztańczone i wysportowane dzieci i młodzież,  które zaprezentowały swoje układy Fitness w solo, duetach oraz formacjach. Najmłodsi uczestnicy mieli 5 lat. W tej kategorii złoty medal zdobyła zawodniczka z Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak z Gdańska.  Z roku na rok rośnie zainteresowanie Fitness Sportowym. Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej, jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje łzy wzruszenia.

 

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak. Konferansjerem wydarzenia był Przemek Radziszewski – wokalista znany m.in. z programu The Voice of Poland. Podczas oficjalnej dekoracji na scenie pojawił się także zafascynowany widowiskiem – Jacek Rozenek.

 

Zawody były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata w FIT-KID i Fitness Aerobic, które odbędą się one już 1 października 2016 w Serbii.

Szczegóły oraz wyniki dostępne na stronie www.aleksandrakobielak.pl

Fotorelacja: www.facebook.com/GrandPrixFitnessAK

 

Partnerzy wydarzenia:

Sponsor Główny: ENERGA (www.energa.pl)

Partnerzy: LOTTO, MIASTO GDAŃSK, Mini Zdunek, Olimp Fitness, MOSiR

Patronat Medialny: TVP, Radio Gdańsk, trójmiasto.pl, Express Biznesu

bottom of page