top of page

FINAL LIST/ WYNIKI

X GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

28-29 PAŹDZIERNIKA 2023 miało miejsce wyjątkowe sportowe widowisko - zawody X edycja Grand Prix Fitness - European Championship FITNESS DANCE, FITNESS SHOW, FITNESS ACROBATIC, FITNESS PERFORMANCE, które odbyły się w Miejskiej Hali Sportowej w Gdańsku (ul. Kołobrzeska 61)

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Polskiej Federacji Fitness Sportowego jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Głównymi Partnerami wydarzenia byli niezastąpieni MIASTO GDAŃSK oraz Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Nagrody dla Finalistów ufundowała firma Ziaja.

Łącznie na scenie zaprezentowało się blisko 300 zawodników z  25 klubów z całej Polski oraz Reprezentacja Słowacji, Białorusi oraz Ukrainy. Jesteśmy zachwyceni znakomitym poziomem zawodników oraz dopracowanymi choreografiami Fitness, które na długo zostaną w naszej pamięci. Szczególnym dużym zaskoczeniem była nowo utworzona kategoria FITNESS PERFORMANCE, która przyniosła dużo pozytywnych wrażeń na scenie. Dziękujemy za 2 dniową wizytę w Mieście Gdańsk. Zapraszamy już dziś na IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół, które odbędą się 9 grudnia 2023 w Przywidzu oraz      X Debiuty i XII Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym na wiosnę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i Klubom znakomitego przygotowania! Dziękujemy za obecność i tak dużą frekwencję!

                                             ~TEAM Akademii Fitness Aleksandry Kobielak

Informacja jak przyznawane są punkty sędziów dostępna ►TUTAJ◄ na dole strony

FINAL LIST

WYNIKI X GRAND PRIX 28-29.10.2023.png
bottom of page