WYNIKI
I Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak 27 września 2014


FITNESS FIT-KID kategoria do lat 8
1. Zuzanna Wolska 2006- Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
2. Natalia Chustak 2006- Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk

3. Mazurkiewicz Maria -2006 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
4. Mila Grabowska 2006- Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
5. Linda Falkiewicz 2006- Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk

6. Wiktoria Krawczyk 2007- Akademia Fitness Sportowego Szczecinek
7. Julia Niedźwiecka 2006- Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
8. Natalia Skowroń 2006 -Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Bodzechów
9. Sylwia Budzich 2007 - Dance Group (trener Justyna Jedlikowska )Bodzechów
10. Natalia Szydłowska 2006- Akademia Fitness Sportowego Szczecinek
11. Sara Szweda 2006 Akademia Fitness Sportowego Szczecinek


FITNESS FIT-KID kategoria do lat 10
Chłopcy kat do lat 10
1.Filip Adamczyk: .2005 Dance Group (trener Justyna Jedlikowska Bodzechów


Dziewczęta
1. Klaudia Nguyen 2004 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
2. Julita Adamczyk 2004 Dance Group Bodzechów (trener Justyna Jedlikowska )
3. Wiktoria Lis 2005 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
4. Alicja Ciesielska 2004 Akademia Fitness Sportowego Szczecinek
5. Aleksandra Ciesielska Akademia Fitness Sportowego Szczecin


FITNESS FIT-KID kategoria do lat 12
1. Patrycja Kołowska 2002 Akademia Fitness Aleksandry Kobielak
2. Inga Kobyłecka 2003 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
3. Anna Lichota 2003 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
4. Karolina Wasiołka 2003 Akademia Fitness Aleksandry Kobielak
5. Monika Czubik 2002, .: Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa, trenerka Aleksandra Wasielak
6. Weronika Chmielewska 2003 Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Bodzechów
7. Maja Wojsz 2003 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak
8. Maja Starzyńska 2003r Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
9. Karolina Skowroń.2003 - Dance Group (trener Justyna Jedlikowska Bodzechów
10. Aleksandra Porzuc 2002- Akademia Fitness Sportowego Gdańsk A. Kobielak
11. Monika Młynarek 2002- ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
12. Milena Balcerowska 2002 -ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian

FITNESS FIT-KID do lat 14
1. Wiktoria Parkot 2001
2. Kinga Bąkowska 2001

3. Joanna Biedrzycka Akademia Fitness Sportowego Szczecinek
4. Maja Król 2001 Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu trener Anna Stawczyk
5. Wiktoria Kołcon 2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
6. Milena Antczak 2001 Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

FITNESS AEROBIC kategoria do lat 16
1. Nicole Lewicka 1998-2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
2. Nikola Szydłowska 1999 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
3. Weronika Wachowiak 1998- 2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
4. Daria Chmielewska 1999 - Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Bodzychów
5. Natalia Czarnecka 1998-2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
6. Anna Nicpoń 1999, Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa, trenerka Aleksandra Wasielak
7. Kaja Dzida 1999 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
8. Anna Szopińska 1999-2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian

FITNESS AEROBIC kategoria do lat 18
1. Oliwia Golińska 1996 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
2. Wiktoria Wlazło1997 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
3. Alicja Świder 1997-2000 - ZS im Jana Pawła II w Łochowie / trenerka Natalia Bocian
4. Natalia Wierzbińska 1997 -Fitness Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Ostrowiec Świętokrzyski
4.Monika Łuszczek 1997r. Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk

FITNESS AEROBIC kategoria powyżej 18
1. Patrycja Szydłowska 1993 Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
2. Justyna Jedlikowska 1991 - Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Ostrowiec Świętokrzyski
3. Paulina Duchnik 1995 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk

FITNESS-DUETY kategoria do lat 13
1. Natalia Chustak, 2006 Zuzanna Wolska Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
2. Jeżmańska Olga 2003- Kotowicz Matylda 2003 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
3. Alicja Ciesielska 2004 , Ola Ciesielska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek


FITNESS-DUETY powyżej 13 lat
1. Wiktoria Parkot , Kinga Bąkowska AFS Gdańsk
2. Martyna Antos 2001- Aleksandra Tokarska 2001 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
3. Natalia Wierzbińska 97 i Justyna Jedlikowska 91 Dance Group (trener Justyna Jedlikowska ) Ostrów Świetokrzyski
4. Milena Antczak 2001, Joanna Biedrzycka AFS Szczecinek Trener Anna Guzik

FITNESS MAŁE FORMACJE
1. Wiktoria Majcher 96 Wiktoria Wlazło 97 Paulina Duchnik 95 Młodzieżowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk
2. Wiktoria Parkot, Kinga Bąkowska, Natalia Chustak -Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak Gdańsk
3. Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej Legion-Warszawa, trenerka Aleksandra Wasielak Warszawa
4. Akademia Fitness Sportowego Szczecinek trenerka Ania Guzik